Програма лояльності

Програма лояльності

Бонусна програма мережі ресторанів SALAD — це програма лояльності, яку ми створили для відвідувачів закладів мережі: піцерій «Маріо», суші-барів «Черепаха» і BBQ пабу «Плезентвіль» і Casual Cafe «Мандри». Карта SALAD — накопичувальна. Кожен раз, коли Ви відвідуєте якийсь із закладів і оплачуєте рахунок, Вам нараховуються бонуси (віртуальні гроші), якими Ви можете оплатити нові замовлення.

Як отримати бонусну карту SALAD?

Для того, щоб отримати накопичувальну карту, досить просто заповнити анкету в одному з ресторанів мережі. Після заповнення Вам видадуть карту SALAD і правила користування. Отримання бонусної картки є у всіх ресторанах мережі SALAD, абсолютно безкоштовно.

Зверніть увагу: Ви можете брати участь в бонусної програмі тільки в тому випадку, якщо Вам виповнилося 18 років.

Як активувати карту?

Ви отримуєте вже активну картку, яку відразу ж можете використовувати. Бонуси нараховуються і активуються протягом доби після оплати рахунку. Вигоди, які отримує власник карти SALAD

Можливість накопичувати бонуси на власний рахунок при кожному відвідуванні ресторану і розраховуватися ними (повністю або частково) за Ваші улюблені страви. Отримання привілеїв: першочергове інформування про новини, акції, новинки закладів мережі SALAD. Участь в спеціальних пропозиціях. Наприклад, додатково власнику карти нараховуються бонуси в його день народження.

Бонуси в День народження

Кожному власнику бонусної картки Salad нараховується 50 бонусів з нагоди Дня народження (якщо дана інформація була зазначена в Анкеті). Бонуси з нагоди Дня народження безстрокові, якщо картою користуються не рідше ніж раз на 90 днів або діють один місяць, якщо картою не користувалися більше 90 днів.

Які заклади входять в мережу ресторанів SALAD?

На сьогоднішній день програма лояльності SALAD діє в таких закладах:

Піцеріях «Маріо»:

вул. Київська, 13
вул. Івана Кочерги, 3
вул. Київська, 77 (ТРЦ Глобал)

Cуші-барах «Черепаха»:

вул. В.Бердичівська, 12
вул. Київська, 77

BBQ пабі «Плезентвіль»:

вул. Київська, 13

** Casual Cafe «Мандри»:

вул. Перемоги, 1

Як відбувається накопичення бонусів?

При отриманні бонусної картки SALAD після кожного візиту Вам нараховуються бонуси розміром 5% (3% **) від суми замовлення. Згодом відсоток нарахувань буде збільшуватися. Наприклад, після досягнення загальної суми сплачених рахунків в розмірі 7000 гривень, Вам буде нараховуватися 7% (3% **) від суми замовлення. При загальній сумі сплачених рахунків в розмірі 15000 гривень, відсоток нарахування бонусів досягне максимального — 10%. (5% **)

* Нарахування бонусів не відбувається при замовленні, на який поширюється спеціальна пропозиція або знижка.

[Col size = «12» class = «promo-box»]

Зверніть увагу: накопичені Вами бонуси діють протягом 3 місяців з дня останнього разу використання карти.

[/Col]

Як розраховуватися бонусами?

Розрахуватися бонусами можна в будь-якому з ресторанів мережі SALAD (в піцерії «Маріо», суші-барі «Черепаха», BBQ пабі «Плезентвіль» і Casual Cafe «Мандри»). Якщо Ви хочете оплатити чек (повністю або частково) бонусами, скажіть про це офіціантові і пред’явіть свою карту SALAD.

1бонус = 1 гривня

Якщо Ви бажаєте оплатити чек (повністю або частково) бонусами, скажіть про це офіціантові та пред’явіть свою карту SALAD.

Важливо: при оплаті рахунку бонусами частково – бонуси нараховуватимуться лише на суму, що залишилась до сплати після списання бонусів. Якщо рахунок оплачений бонусами повністю – бонуси на чек нараховані не будуть, при цьому повна сума чека буде додана до загальної накопиченої суми по карті.

Зверніть увагу: оплата бонусами не поширюється на алкогольні напої, тютюнові вироби та кальяни

Як розраховуватися бонусами за доставку?

Оператор зобов’язаний запитати Ваш номер картки, перевірити ПІБ і статус карти *. У разі, якщо карта заблокована або деактивовано, бонусами розрахуватися неможливо. Вам буде названий баланс Вашої карти, після чого запропонують оплатити замовлення бонусами (оплата бонусами алкоголю неможлива). Далі Ви озвучуєте бажану суму для списання (сума може бути менше ніж вся сума замовлення — 2,5,10,20 бонусів і т.д.). Оператор здійснює оплату бонусами і озвучує залишок оплати готівкою і також залишок балансу бонусів на картці.

Як стежити за балансом бонусної картки?

Баланс Вам може сказати адміністратор або офіціант будь-якого закладу мережі SALAD. Також Ви можете самостійно побачити його в чеку (не входять бали за останнє відвідування).

Стаємо ближчими до Вас

Тепер у Вас є можливість самостійно в режимі онлайн дізнаватися інформацію, що стосується Вашої картки за допомогою Viber та Telegram чату. Режим роботи ПН-ПТ з 11.00 — 19.00. Номер телефону [067 412 78 81] [Приймаються тільки Viber та Telegram повідомлення]

Якщо Ви втратили карту SALAD …

Загублені або пошкоджені карти можна відновити без втрати бонусів. Якщо Ви втратили або пошкодили свою бонусну карту, відразу ж повідомте про це адміністратора будь-якого ресторану мережі SALAD для її блокування. Щоб відновити бонусний рахунок і отримати нову картку, відвідайте будь-який ресторан мережі з документом Вашу особу документом.

 

ТОВ «КОН Бріо» має право змінити Програму або повністю її скасувати в будь-який час, попередньо повідомивши про це чи ні.