Souvenirs

Souvenirs

Ти пам’ятаєш з чого все починалося? Ні? Тоді ми тобі розповімо.

Спочатку був вибух. Кажуть, що саме цей вибух і дав життя всьому, що зараз оточує тебе — кольоровим коровам, твоїм улюбленим бургерам, ароматним ковбасок і звичайно ж стейкам. Пам’ятаєш як мангальщики показували чудеса на своєму новенькому грилі, як пиво лилося рікою так, нібито Міссісіпі, нарешті, зглянулася і вирішила врятувати людей від нестерпної спеки. Пам’ятаєш що було символом все цього? Символом був атомний вибух. Якщо ти застав світанок Pleasantville або просто хочеш бути ближче до улюбленого заклад, тоді наш новітній Мерч доведеться тобі до душі. Альтернативний логотип нашого закладу тепер прикрашає пивні келихи. Limited edition

 

 

Nonix №1

Обсяг келиха дорівнює традиційній англійській пінті, саме тому такі келихи вважаються класичним посудом європейських пабів і пивних барів. Такий келих зручно тримається в руці, виглядає солідно і переконливо. Він найкраще підходить для питких і освіжаючих сортів з яскравим смаком: екстра-спеціальних біттерів, американських Пейл елів, IPA та інших.

Об’єм: 0,568 л

Ціна: 80.00 UAH

 

 

Nonix №2

Обсяг келиха дорівнює традиційній англійській пінті, саме тому такі келихи вважаються класичним посудом європейських пабів і пивних барів. Такий келих зручно тримається в руці, виглядає солідно і переконливо. Він найкраще підходить для питких і освіжаючих сортів з яскравим смаком: екстра-спеціальних біттерів, американських Пейл елів, IPA та інших.

Об’єм: 0,568 л

Ціна: 65.00 UAH

 

 

Сraft Master One

Це келих, без якого немислимий сучасний крафтовий бар, адже він створений спеціально для того, щоб розкривати найтонші ароматичні та смакові нюанси крафтового пива. Craft Master One — це універсальний ключ до насичених імперських стаутам, до сортів бочковії витримки і до хмільних подвійних IPA.

Об’єм: 0,4 л

Ціна: 95.00 UAH

 

 

Sommelier

Елегантний келих незвичайної форми, який самі творці називають «універсальним келихом для будь-якого пива». Він дозволяє розкрити всі грані аромату і смаку напою, і є робочим інструментом безлічі дегустаторів по всьому світу.

Об’єм: 0,33 л

Ціна: 85.00 UAH

 

 

Gusto

Келих відноситься до сегменту Premium — класу. Професійно продуманий дизайн забезпечує повне розкриття смакового букету напою, а також його ефектну подачу. Елегантності, для пивного келиха Густо, надає чашоподібна форма і стійка ніжка. Келих ідеально розкриває смак бельгійських і шотландських елів.

Об’єм: 0,5 л

Ціна: 95.00 UAH

 

 

Beer Opener №1

Ціна: 120.00 UAH

 

 

Beer Opener №2

Ціна: 120.00 UAH

Заказать и приобрести сувениры ты можешь через форму обратной связи на нашем сайте, по телефону (068) 78 62 888 либо купить у нас в заведении